Film: Rafiki
Omschrijving:
RAFIKI
Wanuri Kahiu | 2018 | Kenia | 83'
“Goede Keniaanse meisjes worden goede Keniaanse echtgenotes”, hebben Kena en Ziki hun hele leven gehoord. En dat het krijgen van een hypotheek de droom is van elke normale Keniaan. Maar Kena en Ziki willen meer. Ze willen avontuur en echte liefde, geen saai bestaan als een gehoorzame vrouw in de buitenwijken. Pas als ze verliefd op elkaar worden, ontdekken ze hoe conservatief de wereld om hen heen is. De relatie tussen deze twee jonge vrouwen vormt het warme, kloppende hart van deze sprankelende, kleurrijke film.
Toegang: 5,- euro.
(Cinevillepas geldig)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden