Film: Rafiki
Omschrijving:
RAFIKI
Wanuri Kahiu | 2018 | Kenia | 83'
“Goede Keniaanse meisjes worden goede Keniaanse echtgenotes”, hebben Kena en Ziki hun hele leven gehoord. En dat het krijgen van een hypotheek de droom is van elke normale Keniaan. Maar Kena en Ziki willen meer. Ze willen avontuur en echte liefde, geen saai bestaan als een gehoorzame vrouw in de buitenwijken. Pas als ze verliefd op elkaar worden, ontdekken ze hoe conservatief de wereld om hen heen is. De relatie tussen deze twee jonge vrouwen vormt het warme, kloppende hart van deze sprankelende, kleurrijke film.
Toegang: 5,- euro.
(Cinevillepas geldig)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Sisterhood
Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.
Lees verder
Do you speak Lesbians?
Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.
Lees verder
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden