Lentewandeling met Kouros + hapje eten
Omschrijving:
Kouros organiseert een wandeling van 12:00 tot 17:00 uur. We starten met koffie & thee. Tijdens de wandeling zal een pauze worden ingelast en aan het einde van de wandeling is er nog mogelijkheid om na te praten en te eten in de vorm van een buffet in Pand54, aan de Prins Hendrikstraat.
De gegevens van de wandeling zijn nog niet bekend. Vind je het leuk om samen aan te sluiten en/of nog samen een hapje te eten naderhand, stuur mij dan een mailtje: klaartjebloks@gmail.com, en dan houd ik je op de hoogte. Ik volg deze activiteit via www.kourseindhoven.nl/event/lentewandeling/
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden