Tropical cocktailparty | digi-Polyborrel

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 29 januari 2021
Tijd: 20:15-22:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/154643556112582/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

De dagen worden al weer even langer, maar de zomer is nog even weg. En daarom maken we ons eigen beetje zomer met een fantastische cocktailparty! Dress up, suit up en breng je eigen cocktails mee. Mocht je inspiratie nodig hebben, dan weten we nog wel een paar personen met goede ideeën!


Als je voor het eerst komt dan kan dit misschien spannend zijn. Maar geen zorgen, we beginnen elke keer met kennismakingsrondjes en je kunt altijd terecht bij de organisatoren. Heb je vooraf vragen of zou je vooraf graag eerst even iemand willen spreken voor je komt? Dat kan! Stuur een van ons dan even een Facebook-berichtje of een mailtje naar polyborrelnijmegen@gmail.com


20.15 Inloop


20.30 Kennismakingsrondje


21.30 Vrij borrelen


Het evenement is gratis te bezoeken, maar het is wel nodig om vooraf te registreren.


Liefs,


Evelien, Ewoud, Anand en Mariëlle

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder

Regenboogboek 2025

Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden