Vallei en (non-)monogamie

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 6 april 2021
Tijd: 20:00-22:00
Type: Overige
Website: https://vallei.online/aanmelden-webinar/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

De zoektocht van Bianca Vugts rondom niet-traditionele relatievormen bracht haar op het pad van (non-)monogamie, ook wel bekend als polyamorie. “Seksualiteit is wat mij betreft de basis van onze vitaliteit en de motor onder ons bestaan. Een oer-energie, het leven zelf. Hoe je die beleeft, kent vele vormen. Een relatie met meerdere (seksuele) partners kan net zo veilig, onschuldig en toegewijd zijn als een monogame relatie. Misschien soms zelfs nog meer, als je daardoor echt trouw kunt zijn aan je zelf. Waren relaties lang geleden vooral bedoeld om te kunnen overleven, in deze tijd zie ik relaties vooral als instrument om te groeien in bewustzijn. Of dat nu de relatie met jezelf is, met je kinderen, vrienden, je partner of met seksuele partners.”


Op dinsdag 6 april om 20.00 uur gaan Bianca en taotrainer Reinoud Eleveld in gesprek over Vallei en niet-traditionele relatievormen. Een Vallei-on-Zoom over onder andere:


Waar het taboe op non-monogamie vandaan komt in onze maatschappij.


Wat het verschil is tussen seksuele drang en dwang en waarom iedereen dat verschil zou moeten kennen.


Waarom het zo belangrijk is om het vrouwelijke en het mannelijke in jezelf en de wereld in evenwicht te brengen.


Hoe de Vallei-training je kan helpen bij het volgen van jouw persoonlijke kompas en zo vrij en veilig te navigeren in al je relaties.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Sisterhood

Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.

Lees verder

Do you speak Lesbians?

Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.

Lees verder

Tussen geheim en vrijheid

Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden