Leuke buiten spellen spelen en eten
Omschrijving:
We komen samen vanaf 15:00 uur bij waterplas de IJzerenvrouw in het Prins Hendrik Park. Hier spelen we naar wens een potje Kubb, Crocquet, Mölky of een reuze variant van Mikado, Domino of Ganzenbord. We spelen in kleine groepjes, zodat we 1,5 meter afstand van elkaar kunnen houden. Je kunt gratis parkeren bij tankstation Esso aan de Van Grobbendoncklaan 2, 5213AT in Den Bosch. Dit ligt naast het grasveld waar we samen komen. Stuur mij een mailtje via: klaartjebloks@gmail.com als je zin hebt om ook te komen. Vanaf ong. 17:30 uur gaan we voor de genen die willen nog wat eten in het centrum. Reserveren hiervoor is verplicht, dus geef je tijdig op.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden