Wandeling in de Achterhoek
Omschrijving:
Omdat we elkaar binnenkort weer live kunnen ontmoeten, kunnen we ook weer samen op pad voor mooie wandelingen. Op zondag 20 juni organiseer ik daarom een wandeling rondom mijn woonplaats Bredevoort. Bredevoort ligt in de Achterhoek en de Achterhoek is vooral bekend om haar coulisselandschap. Dat is een landschap waarin landbouwgrond afgewisseld wordt met bossen of kleine bosschages. Die bosschages zijn aangelegd door de Scholtenboeren die hier ooit de gronden in bezit hadden. Het gebied rondom Bredevoort is licht glooiend omdat in een ver verleden hier de Rijn haar stroomgebied had. Het is een landelijk gebied met prachtige oude boerderijen, stille landweggetjes en smalle paden. Met deze wandeling gaan we zoveel mogelijk over onverharde ondergrond en als we over asfalt moeten, dan zal dat niet te lang zijn. Het is een wandeling van 15 kilometer.
Boerderij bij Bredevoort
Slingeplas bij Bredevoort
Theehuisje Bernardustuin Bredevoort
We lopen een rondwandeling die start en eindigt bij een station in de buurt van Bredevoort. Bredevoort is een mooi oud vestigingsstadje dat ook bekend is om zijn boekwinkels en boekenmarkten. We kunnen daar even wat drinken en rondkijken. Daarna lopen langs de Keysersbeek en het Waltfort terug naar het station. Ter afsluiting kunnen we daar nog wat drinken en eventueel ook eten.
Poink wandeling in de Achterhoek
Datum: Zondag 20 juni 2021
Tijd: start om 11.00 uur
Kosten: 1 euro
Gastvrouw: Agnes
Aanmelden via wandeling.poink@gmail.com. Na aanmelding krijg je meer informatie over de startlocatie.
Kijk ook eens op onze Facebookpagina of Instagram
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop juli 2025
Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.
Lees verder
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden