Save the date: Lesbian Festival 2021

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 30 september 2021
Tijd: 19:00-22:00
Type: Festival
Website: https://www.facebook.com/Lesbian-Festival-361283384563166

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Save the date:


Lesbian Festival Nijmegen is van 30 september t/m 10 oktober.


Start inschrijving en meer info: na de zomervakantie.


Over het festival


Lesbian Festival Nijmegen, een laagdrempelig weekend met diverse activiteiten en workshops voor vrouwen.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesvia

Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.

Lees verder

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden