Wandel mee met de Potige Dames
Omschrijving:
De Potige Dames is een wandelclub, lekker lopen met een aantal vrouwen in de natuur. De groep staat open voor alle lesbische en biseksuele vrouwen.
Elke tweede zondag van de maand wordt er een wandeling gemaakt van ongeveer 16 kilometer. Deze wordt elke vierde zaterdag herhaald. De begin- en eindpunten zijn per openbaar vervoer bereikbaar.
Ook wordt één keer per jaar een weekend georganiseerd.
Ontstaan uit een handjevol vrouwen op een Roze Zaterdag is de Potige Dames uitgegroeid tot een club met 150 leden. Gelukkig loopt niet iedereen elke keer mee! Dat zijn er ongeveer twintig, afhankelijk van het weer.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
OGENE on tour
Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.
Lees verder
Petra, liefde en Lesbos
Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!
Lees verder
Mentale gezondheid LHB+
Lesbische, homoseksuele en bi+ volwassenen hadden in 2023 en 2024 een slechtere mentale gezondheid dan heteroseksuele volwassenen, vooral bi+ mensen zijn kwetsbaar.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden