YOGA

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 30 september 2021
Tijd: 19:00-20:15
Type: Sport
Website: https://www.facebook.com/events/428568738577768

Locatie:

Naam: Wijkcentrum Burghardt
Straat: Burghardt van Den Berghstraat 112
Postcode: 6512 DR
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Vind je het leuk om eens te ervaren of yoga iets voor je is? Kom dan naar yoga, gegeven door Laura Kool. Opgeven: lesbianfestival.nl


Locatie is in het wijkcentrum. De ruimte is alleen voor ons.


4 euro p.p.


Neem zelf een matje of handdoek mee.


Voor wie het leuk vindt: we kunnen na afloop nog een drankje doen bij café Maxim. Die zit om de hoek.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Petra, liefde en Lesbos

Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!

Lees verder

Mentale gezondheid LHB+

Lesbische, homoseksuele en bi+ volwassenen hadden in 2023 en 2024 een slechtere mentale gezondheid dan heteroseksuele volwassenen, vooral bi+ mensen zijn kwetsbaar.

Lees verder

Mijn lesbische roman

'Een experimentele roman over het schrijven van een heel gewone lesbische liefdesroman,' noemt Velvet-uitgever Daphne de Heer het boek. En: 'briljant, vernieuwend en humoristisch.' We gingen in gesprek.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden