Online Huiskamercafé - Lesbisch en Kinderwens

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 24 september 2021
Tijd: 20:00
Type: Overige
Website: https://poink.info/online-huiskamercafe-kinderwens-vrijdag-24-september-2021/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:



Wat is een huiskamercafé?
Het huiskamercafé is een ontmoetingsplek voor vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+). Een manier om elkaar te leren kennen. We wisselen met elkaar uit rondom een thema, verkennen bij onszelf en bij elkaar. We gaan met elkaar in gesprek vanuit wederzijds respect en nieuwsgierigheid.

Thema: “Kinderwens”
Heb jij ook een kinderwens? Op deze avond gaan we hierover met elkaar in gesprek. We delen met elkaar rondom vragen als: wat betekent de kinderwens voor je? Welke uitdagingen geeft het je? Hoe ga je om met die uitdagingen? Wat is je wens voor de toekomst als het gaat om je kinderwens? We kunnen tijdens het huiskamercafé praten vanuit erkenning en herkenning, los van de verschillen die er vast ook zullen zijn. Is jouw kinderwens al (deels) vervuld en wil je graag hierover meepraten hoe dit voor je is en is geweest? Voel je welkom!

Tijdens het online huiskamercafé ga je – na een korte uitleg – steeds in groepjes van 4-5 vrouwen met elkaar in gesprek aan de hand van een vraag rondom dit thema.

Online – hoe werkt dat?
Dit is een online Huiskamercafé. We maken hiervoor gebruik van een videobel-programma. Je hoort en ziet elkaar via je telefoon, tablet of laptop. Meer over hoe het werkt lees je hier: Een online Huiskamercafé: hoe het werkt en de gespreksregels.
Dit online huiskamercafé wordt georganiseerd door gastvrouwen Lisa en Lenny. Lenny heeft zelf 2 kinderen en kan haar ervaringen delen.

Online Huiskamercafé – thema “Kinderwens”
Datum: vrijdagavond 24 september 2021
Tijd: 20:00 uur tot 22:00 uur.
Aanloop: vanaf 19:45 kun je inloggen. Zorg dat je om 20:00 helemaal klaar zit.
Locatie: online via je eigen laptop, tablet of telefoon.
Kosten: 2,50
Taal: Nederlands
Aanmelden: Vooraf aanmelden is verplicht. Stuur een mail naar borrelpoink@gmail.com


Poink organiseert activiteiten voor vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+).


Kijk ook eens op de Poink Facebookpagina




Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder

Geld & samenwonen

Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?

Lees verder

QFFU 2025

Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden