Bi-café Nijmegen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 4 maart 2022
Tijd: 20.00 - 23.59
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/490187916010709

Locatie:

Naam: Café Marcus-Antonius
Straat: Sint Anthoniusplaats 15
Postcode: 6511 TR
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Ze mogen weer!! Op vrijdag 4 maart is het eerste Bi-Café na de lockdown. Kom kletsen, dansen, nieuwe mensen leren kennen en vooral genieten van de gezelligheid.


Het Bi-café is een ontmoetingsavond voor alle mensen die zich aangetrokken kunnen voelen tot mensen van meer dan één geslacht of gender. Uiteraard voor iedereen ongeacht geslacht of gender. Partners, vrienden en familie zijn ook van harte welkom.


Paul Wooninck, eigenaar van Marcus-Antonius, serveert huisgemaakte taart bij de koffie voor slechts 1 euro. En het is gin-tonic avond. Kies uit 18 soorten gin, en krijg de tonic en garnituur gratis.


Op elke bijeenkomst zijn er twee gastpersonen aanwezig om je welkom te heten en je eventuele vragen te beantwoorden. Zij zijn herkenbaar aan hun t-shirt met het Bi-Café logo.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesvia

Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.

Lees verder

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden