Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Ze mogen weer!! Op vrijdag 4 maart is het eerste Bi-Café na de lockdown. Kom kletsen, dansen, nieuwe mensen leren kennen en vooral genieten van de gezelligheid.
Het Bi-café is een ontmoetingsavond voor alle mensen die zich aangetrokken kunnen voelen tot mensen van meer dan één geslacht of gender. Uiteraard voor iedereen ongeacht geslacht of gender. Partners, vrienden en familie zijn ook van harte welkom.
Paul Wooninck, eigenaar van Marcus-Antonius, serveert huisgemaakte taart bij de koffie voor slechts 1 euro. En het is gin-tonic avond. Kies uit 18 soorten gin, en krijg de tonic en garnituur gratis.
Op elke bijeenkomst zijn er twee gastpersonen aanwezig om je welkom te heten en je eventuele vragen te beantwoorden. Zij zijn herkenbaar aan hun t-shirt met het Bi-Café logo.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden