Samen naar Rainbow vrouwen feest
Omschrijving:
Irene en Linn, organiseren op ’t Eibernest (Hogebrug 3, 5757 RS Liessel) een feest voor vrouwen die van vrouwen houden. Van 13.30 tot 21.00 uur. Kosten zijn € 5,- inclusief koffie en thee. Er is een foodtruck aanwezig en andere drankjes zijn verkrijgbaar tegen betaling. Meer informatie over het event vind je hier: https://www.facebook.com/events/464861511948304?active_tab=about. Wij gaan met en groepje vanaf 16:00 uur en je bent van harte welkom om bij ons aan te sluiten. Laat het me dan even weten via klaartjebloks@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
QFFU 2025
Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden