Loop mee met de Pride Walk
Omschrijving:
Loop gezellig mee met Anja van Hout en Jolanda van Gool (COC Noordoost Brabant) tijdens deze Pridewalk! Ze promoten hun podcast "De Brabantse Pot-cast". De Pridewalk start om 11.30 uur op het Willemsplein. Meer informatie via: https://fb.me/e/1OsSOFQe1. Interesse? Meld je aan via anjavanhout089@gmail.com of tref hen die dag gewoon op het Willemsplein. Aansluitend is er natuurlijk nog veel gelegenheid voor een feestje!
Loop je niet mee, maar heb je wel oren naar hun podcast… beluister 'm dan via o.a. Spotify!
In deze podcast gaan 2 Brabantse potten (in dit geval Anja van Hout en Jolanda van Gool) in gesprek met elkaar over LHBTI-zaken. Zij bespreken de lhbti thema's inhoudelijk met daarbij feiten en cijfers, maar ook vanuit eigen ervaring én natuurlijk met een slagje Brabantse humor én gemoedelijkheid. Kortom keigezellig als je komt luisteren! Meer informatie via: https://channels.podcastfeed.nl/8d40fe90-992d-11eb-ac44-95bb6c0b1e27.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
QFFU 2025
Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden