Poink wandeling Rijkerswoerdse Plassen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 7 augustus 2022
Tijd: 14.00 - ?
Type: Overige
Website: https://poink.info/

Locatie:

Naam: Rijkerswoerdse plassen
Plaats: Arnhem
Provincie: Groningen
Land: Nederland

Omschrijving:

Poink wandeling Rijkerswoerdse Plassen - Met picknick en zwemmogelijkheid 


Op zondag 7 augustus organiseert Poink een ommetje rond de Rijkerswoerdse Plassen: een recreatiegebied in de gemeente Overbetuwe, tussen Arnhem-Zuid en Elst. De rondwandeling is ongeveer 4,5 km en start (en eindigt) bij Paviljoen De Woerd in Elst. Je kunt hier (betaald) parkeren en er stopt ook een bus op 6 minuten loopafstand.


Ben jij er ook bij? Meld je dan snel aan via https://bit.ly/Poinkwandeling


De kosten voor deze wandeling bedragen 1 euro per persoon.


Voor de liefhebbers: zwemmen, kanoën, picknicken!


Zoals gezegd wandelen we om het recreatiegebied heen. Dat betekent echter niet dat je niet ook van het water zelf kunt genieten. Integendeel! Na de wandeling kunnen we op het strandje picknicken, zwemmen, kanoën, luieren, terrasje pakken en onze gesprekken voortzetten. Dat is helemaal aan jou! Er is een kiosk waar je versnaperingen kan kopen.


Bij minder goed weer gaan we alleen wandelen en op het terras van het Eetcafé De Woerd wat drinken en eventueel wat eten.


Deze wandeling wordt georganiseerd door Catja.


Heb je nog een vraag? Stuur dan een e-mail naar wandeling.poink@gmail.com


 


We zien je graag op 7 augustus!


Poink – voor vrouwen die van vrouwen houden (LBTQ+). Ontmoeting en


verbinding.


 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Mijn lesbische roman

'Een experimentele roman over het schrijven van een heel gewone lesbische liefdesroman,' noemt Velvet-uitgever Daphne de Heer het boek. En: 'briljant, vernieuwend en humoristisch.' We spraken haar.

Lees verder

Levenslijnen

BredaPhoto en Pride Photo slaan de handen ineen om een ode te brengen aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in kiezen voor hun eigen weg - te zien vanaf 1 november.

Lees verder

Roze Gebaar

Queer en doof/slechthorend: Gerda vertelt ons over en het belang van verbinding, toegankelijkheid en inclusiviteit. 'En sta open voor de dovencultuur. Samen kom je er wel uit.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden