Wandeling Amby - Maastricht 10 km

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 september 2022
Tijd: 11.00
Type: Overige
Website: https://devlam.eu/agenda

Locatie:

Naam: Restaurant Hof van Huntjens (gratis parkeren op het grote Severenplein)
Straat: Ambyerstraat Noord 74
Plaats: Maastricht - Amby
Provincie: Limburg
Land: Nederland

Omschrijving:

Tijdens deze wandeling met heuvels wandelen we door natuurgebied De Dellen naar Berg en Terblijt. Dan over een mooi graspad naar de top van de Bemelerberg waar we een schitterend uitzicht hebben. De terugweg gaat onderlangs de Bemelerberg waar we de mergelgrotten kunnen zien. In Bemelen kunnen we ook ergens wat drinken/eten en aan het eind van de wandeling ook bij Hof van Huntjens.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Tussen geheim en vrijheid

Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.

Lees verder

Samen met pensioen

'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'

Lees verder

My Circus

Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden