Workshop: Queer Your Own Story- Kris van der Voorn
Omschrijving:
Hoe schrijf jij jouw queer identiteit? En hoe is deze aan de stad gekoppeld? Kun je teksten in gesprek laten gaan met je eigen omgeving?
Samen met schrijver en journalist Kris van der Voorn ga jij op schrijfreis om te zoeken naar jouw eigen verhaal. Leer meer over de geschiedenis van queer literatuur en krijg begeleiding in het schrijven van jouw eigen (queer) story.
In de stijl van het literaire avondprogramma (Queering the City of Literature) kun je je teksten in fragmenten op kaartjes zetten om fysiek in je eigen stad, buurt of huis op te hangen. Queer je eigen wijk!
Kris is een out and proud trans en autistisch freelance schrijver, spreker, journalist en eindredacteur. Hen werkt als adjunct-hoofdredacteur voor Hard//hoofd. Kris’ inspiratie komt voort uit een groeiend verzet tegen een homogeen plaatje van een heterogene samenleving.
Kris draagt als redacteur en organisator bij aan het event Queering the City of Literature op vrijdagavond 26 augustus in het Queer Villa Utrecht festival.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop juli 2025
Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.
Lees verder
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden