Samen padel spelen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 15 september 2022
Tijd: 19:30
Type: Sport
Website: https://www.plazapadel.com/nl/locaties/waalwijk/

Locatie:

Naam: Plaza Padel
Straat: Elzenweg 5
Postcode: 5144MB
Plaats: Waalwijk
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Omschrijving:

Van 19.30 tot 20.30 uur gaan we padel spelen bij Plaza Padel (Elzenweg 5, 5144MB Waalwijk). Een zeer mooie locatie met 9 indoor banen, nette kleedruimtes, gratis parkeren en ook niet onbelangrijk.. een gezellige lounge bar! Padel is een mix van tennis en squash, maar dan een stuk gemakkelijker om te spelen. We dubbelen met 4 spelers op één baan. Speel je al een racket sport of heb je goed gevoel voor de bal, dan ben je van harte welkom om gezellig mee te spelen! Kun je deze datum niet, maar wil je wel graag een andere keer meespelen? Stuur ons dan ook gerust een berichtje via klaartjebloks@gmail.com.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder

Geld & samenwonen

Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden