Bi Visibility Day: opening expo Ik ben bi+zonder

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 23 september 2022
Tijd: 17.00 - 19.00 uur
Type: Groot Event
Website: https://biplus.nl/agenda/opening-expo-ik-ben-bizonder/

Locatie:

Naam: MILK Café & Melkweg Expo
Straat: Marnixstraat 409
Postcode: 1017 PJ
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Vrijdag 23 september lanceren de Rainbow Academy, de NJR en Bi+Nederland de fototentoonstelling en campagne ‘Ik ben bi+zonder’. Dit doen zij die dag van 17.00 - 19.00 uur in Café Milk, Melkweg, Amsterdam. Ze houden dan een panel en je kunt de foto’s bekijken. De foto’s staan op trotters en zijn hierna te zien in Goes (7 t/m 21 oktober), Utrecht (21 oktober t/m 4 november) en Leiden (4 t/m 18 november 2022).


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Mathilde's Fidelity

We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.

Lees verder

AFAS Edisons Pop 2026

Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'

Lees verder

CinemAsia 2026

Van 8–12 april vindt het 18e CinemAsia Film Festival plaats in Studio/K, Rialto De Pijp en Eye Filmmuseum in Amsterdam, en toont de vele perspectieven van de Aziatische cinema.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden