Bi Visibility Day: opening expo Ik ben bi+zonder

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 23 september 2022
Tijd: 17.00 - 19.00 uur
Type: Groot Event
Website: https://biplus.nl/agenda/opening-expo-ik-ben-bizonder/

Locatie:

Naam: MILK Café & Melkweg Expo
Straat: Marnixstraat 409
Postcode: 1017 PJ
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Vrijdag 23 september lanceren de Rainbow Academy, de NJR en Bi+Nederland de fototentoonstelling en campagne ‘Ik ben bi+zonder’. Dit doen zij die dag van 17.00 - 19.00 uur in Café Milk, Melkweg, Amsterdam. Ze houden dan een panel en je kunt de foto’s bekijken. De foto’s staan op trotters en zijn hierna te zien in Goes (7 t/m 21 oktober), Utrecht (21 oktober t/m 4 november) en Leiden (4 t/m 18 november 2022).


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ik ben ze zat...

De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.

Lees verder

HubClub'26

Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.

Lees verder

Sober is Sexy

Een nieuw geluid in een scene waar alcohol vanzelfsprekend is: Queer Beer lanceert Queer Beer 0.0 en gaat samenwerking aan met Queer & Sober om nuchterheid zichtbaar te maken in de queer community.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden