Huiskamerconcert - Vrouwelijke componisten door de tijd heen
Omschrijving:
Vanaf 19.00 uur is er een huiskamerconcert voor lesbische vrouwen op de Beethovenlaan 66 in Drunen. Het thema is "Vrouwelijke componisten door de tijd heen". Er wordt vertelt over vrouwenthema's, gezongen en piano gespeeld. De soliste is Liesbeth Coppens. Zij is conservatorium geschoold en heel enthousiast om deze avond vorm te gaan geven met de deelnemende dames. De kosten zijn €15,- inclusief koffie, thee en wat lekkers. Er is plek voor ongeveer 20-25 dames, dus wacht niet te lang met aanmelden! Aanmelden kan t/m 4 november via Anja van Daal op avdaal@outlook.com.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Club Queersten op TV
'Een ode en viering van queer arts vanuit Koninklijk Theater Carré. En nu ik de bijna 100 performers terugzie, voelt het nog steeds surreëel - hoe extatisch alles samenkwam - en nu is het voor jullie!'
Lees verder
Art she crafted
De tentoonstelling laat zien hoe vrouwen - wereldwijd en door de eeuwen heen - kunst en cultuur vormgeven. De verhalen laten zien dat vrouwelijke creativiteit altijd een constante kracht is geweest.
Lees verder
De reünie
Ellie Lust ontmoet haar collega's van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond; De reünie is terug, Ellie zie je op 21 januari.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden