Huiskamerconcert - Vrouwelijke componisten door de tijd heen
Omschrijving:
Vanaf 19.00 uur is er een huiskamerconcert voor lesbische vrouwen op de Beethovenlaan 66 in Drunen. Het thema is "Vrouwelijke componisten door de tijd heen". Er wordt vertelt over vrouwenthema's, gezongen en piano gespeeld. De soliste is Liesbeth Coppens. Zij is conservatorium geschoold en heel enthousiast om deze avond vorm te gaan geven met de deelnemende dames. De kosten zijn €15,- inclusief koffie, thee en wat lekkers. Er is plek voor ongeveer 20-25 dames, dus wacht niet te lang met aanmelden! Aanmelden kan t/m 4 november via Anja van Daal op avdaal@outlook.com.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop december 2025
Praat met je vriendin over wat je verwacht in jullie relatie en deel je ideeën over een toekomst samen, want misverstanden liggen op de loer. - Wat staat jou te wachten deze maand?
Lees verder
Hete Kerst
Ellen ten Damme combineert - samen met haar band - tropische klanken met winterse liedjes in deze kerstshow (win kaartjes!) en ook de Clubtour 2026 is in de maak. We spreken haar!
Lees verder
The Growing Wall of Love
'Als ik dat als kind had geweten, was ik zóveel blijer geweest. Dan had ik gedacht: even die rottijd uitzitten, maar later komt het goed. Daarom is zichtbaarheid zo belangrijk.' We spreken Jarko!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden