Huiskamerconcert - Vrouwelijke componisten door de tijd heen
Omschrijving:
Vanaf 19.00 uur is er een huiskamerconcert voor lesbische vrouwen op de Beethovenlaan 66 in Drunen. Het thema is "Vrouwelijke componisten door de tijd heen". Er wordt vertelt over vrouwenthema's, gezongen en piano gespeeld. De soliste is Liesbeth Coppens. Zij is conservatorium geschoold en heel enthousiast om deze avond vorm te gaan geven met de deelnemende dames. De kosten zijn €15,- inclusief koffie, thee en wat lekkers. Er is plek voor ongeveer 20-25 dames, dus wacht niet te lang met aanmelden! Aanmelden kan t/m 4 november via Anja van Daal op avdaal@outlook.com.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Pottenkijkers
'Het is zo anders om een film te kijken als je weet dat iedereen in de zaal ook lesbisch is. Je kijkt met een andere blik.' We spreken filmclub-oprichters Ted, Justine en Noor.
Lees verder
B&B Vol Liefde
Nisha Tara is één van de (mogelijke) kandidaten van een nieuw seizoen van 'B&B Vol Liefde' op RTL4! Ben jij de vrouw die haar droom compleet maakt? Lees meer en meld je aan!
Lees verder
Zal ik haar tegenhouden?
Mijn activistische vriendin plant bezoeken aan lhbtqi-groepen in landen waar gay zijn écht een issue is - in de zin van gevaarlijk. Ik zie totaal niet zitten dat ze met die missies meegaat, hoe nobel ook.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden