Log in met je e-mailadres / gebruikersnaam en wachtwoord.
Omschrijving:
Vrijdag 28 oktober vanaf 19.30 uur houdt het Rainbowcafé Zoetermeer weer een open café. Deze keer is er een thema-avond. Na afloop kun je gezellig napraten met een drankje. Het Rainbowcafé Zoetermeer is een ontmoetingsplek voor en door LHBTI'ers in Zoetermeer. Hier kun je jezelf zijn!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Opvallende resultaten in 'Intersections', het eerste rapport specifiek over biseksualiteit. Samen met Barbara Oud, directeur van Stichting Bi+ Nederland, nemen we de resultaten door.
All Day Every Day: Op 8 december is het Paarse Vrijdag, dé GSA-actiedag waarop de hele school steun en respect voor sekse, gender, en seksuele diversiteit laat zien door paars te dragen. Wij spraken docent Djoeke!
Geniet van elke seconde die je doorbrengt met de vrouw die zoveel gevoelens bij je oproept, ook al heeft jullie relatie misschien een einddatum. – Wat staat jou te wachten deze maand?
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.