Queering the City of Literature
Omschrijving:
Deel twee van ons befaamde event Queering the City of Literature 2022 komt steeds dichterbij! Na een fraaie eerste aflevering in Villa Concordia staan auteurs en team QtCoL nu te trappelen om tijdens het komende What You See Festival hun teksten te delen en met het publiek de binnenstad met queer ogen te verkennen.
Queer de stad met ons op zondagmiddag 20 november!
Afgelopen zomer schreven Steff Geelen, Nicole Römer en Alara Adilow op onze uitnodiging een gloednieuwe tekst over het queer lichaam in relatie tot de stad.
Op 20 november dragen ze hun teksten op verschillende plekken in de binnenstad voor. Zij, en wij, gaan hiervoor dus de straat op!
Beginnend met een voordracht in Theater Kikker lopen we samen via het Stadhuisplein naar het Homomonument op het Domplein en tenslotte weer terug naar Kikker. Onderweg kun je luisteren naar de verhalen waarmee we de stad queeren. En je draagt zelf actief bij aan QtCoL door de teksten die je hoort op tekstkaartjes op te hangen in de stad.
Aan het eind, weer in Theater Kikker, sluiten we af met een videoboodschap van special guest dichter Babeth Fonchie Fotchind. Daarna volgt de presentatie van onze speciale QtCoL zine met alle gebundelde teksten van dit jaar, geïllustreerd door Luca van der Vossen. Elke bezoeker krijgt dit prachtige boekje (normaal E 7,50) cadeau!
Doe mee aan deze bijzondere ervaring en reserveer snel je ticket via What You See.
Tot zondag 20 november!
Het QtCoL team 2022: Melle, Kris, Huib-Jan, Annegida, Hannelore en Marischka
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden