Trans+ kledingproject

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 9 februari 2023
Tijd: 15:00-17:30
Type: Overige
Website: https://www.facebook.com/COCHaaglanden/

Locatie:

Naam: COC Haaglanden
Straat: Scheveningseveer 7
Postcode: 2514 HB
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Van Hem naar Haar – of andersom en aanverwant


Elke tweede donderdag van de maand houdt onze maatschappelijk werker Tika Stardust de trans kledingproject op locatie tussen 15.00-17.30 uur.


Alle LHBTQ+ mensen die wat extra privacy verlangen zijn welkom wanneer door alleen jullie binnen te laten. Vind je shoppen in de ‘andere afdeling’ dus (nog) eng? Dan kun je hier terecht!


Aanmelden kan altijd gratis via:
tika@cochaaglanden.nl of mw@cochaaglanden.nl


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop februari 2026

Moedig zijn betekent deze maand: trouw blijven aan jezelf. Verwacht veranderingen buiten je comfortzone maar dichterbij de waarheid. Groei is niet altijd comfortabel. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Leer flirten & daten!

Met meer zelfvertrouwen op date? De 'Vrouw uit de kast'-cursus is voor vrouwen die aan het daten zijn en vastlopen of voor vrouwen die voor het eerst gaan daten met een vrouw. We spreken Stella!

Lees verder

Mooie beloften kabinet

'Het is goed nieuws dat het nieuwe kabinet belooft om geweld en discriminatie tegen de regenbooggemeenschap en andere groepen aan te pakken, acceptatie te bevorderen en vaart te maken met emancipatie.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden