Roze Regenboogcafé Hoofddorp
Omschrijving:
Elke tweede woensdag van de maand vanaf 17:00 uur ben je welkom in het Roze Regenboog Café in Hoofddorp! Kom langs voor een gezellige borrel, leuke programmering en een lekkere maaltijd.
Roze Regenboog Café
Roze Regenboog Café is dé ontmoetingsplek voor LHBTIQ+ ouderen waar wordt gelachen, gesproken, gegeten en gedronken. Elke maand is er leuke en interessante programmering.
Goede muziek, een leuke proeverij, interessante sprekers, mooie expositie, lekker eten en een heuse ‘roze pub quiz’, alles is mogelijk. Kom gezellig een kijkje nemen, iedereen is welkom!
Dit programma wordt mede mogelijk gemaakt door Het Cultuurgebouw, Amstelring Dagbesteding, Cordaan, Gemeente Haarlemmermeer en een team van vrijwilligers. Heb je interesse om mee te helpen of heb je vragen, neem dan gerust contact op via: info@hetcultuurgebouw.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queerstar Martinis
'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.
Lees verder
BECOMING Fluid
Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.
Lees verder
Crocodile Tears
Wendy Moore op een keerpunt: haar nieuwe track gaat over zelfsabotage en uitstelgedrag: 'Het zijn echte tranen, maar je had ze kunnen voorkomen. Het is gewoon je eigen schuld.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden