Roze Regenboogcafé Hoofddorp
Omschrijving:
Elke tweede woensdag van de maand vanaf 17:00 uur ben je welkom in het Roze Regenboog Café in Hoofddorp! Kom langs voor een gezellige borrel, leuke programmering en een lekkere maaltijd.
Roze Regenboog Café
Roze Regenboog Café is dé ontmoetingsplek voor LHBTIQ+ ouderen waar wordt gelachen, gesproken, gegeten en gedronken. Elke maand is er leuke en interessante programmering.
Goede muziek, een leuke proeverij, interessante sprekers, mooie expositie, lekker eten en een heuse ‘roze pub quiz’, alles is mogelijk. Kom gezellig een kijkje nemen, iedereen is welkom!
Dit programma wordt mede mogelijk gemaakt door Het Cultuurgebouw, Amstelring Dagbesteding, Cordaan, Gemeente Haarlemmermeer en een team van vrijwilligers. Heb je interesse om mee te helpen of heb je vragen, neem dan gerust contact op via: info@hetcultuurgebouw.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Art she crafted
De tentoonstelling laat zien hoe vrouwen - wereldwijd en door de eeuwen heen - kunst en cultuur vormgeven. De verhalen laten zien dat vrouwelijke creativiteit altijd een constante kracht is geweest.
Lees verder
De reünie
Ellie Lust ontmoet haar collega's van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond; De reünie is terug, Ellie zie je op 21 januari.
Lees verder
Slechte film
Het loopt rap uit de hand. Een week nadat Renee Good in haar auto door het hoofd werd geschoten door een ICE-agent groeien de protesten nog elke dag, gisteren werd er weer iemand neergeschoten. WTF is next?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden