'Ik ben alles' in Queer Villa
Omschrijving:
Als afsluiting van de Boekenweek brengen wij jou: Queer Villa Utrecht, een samenwerking van Queer Film Festival Utrecht, Villa Concordia en Savannah Bay.
Queer Villa is een toegankelijk cultureel podium vol queerness. Op 19 maart kun je in Villa Concordia genieten van film, literatuur en theater. De 88steBoekenweek viert de pluriformiteit van onze identiteit met het thema: ‘Ik ben alles’. Op deze middag verkennen we de rekbaarheid van onze eigen identiteit. Het programma is een combinatie van het werk van en in gesprek met filmmaker Tonnie Heijdra (winnaar van de 10 minute film challenge van het Queer Film Festival Utrecht 2022), schrijver Alejandra Ortiz en theatermaker Caro Ilias de Feijter. De middag wordt gehost door Shanity Alvares.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Samen met pensioen
'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'
Lees verder
My Circus
Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden