Damn Fucking Horny voorleesavond
Omschrijving:
DAMN, HONEY is een laagdrempelig feministisch platform, opgericht door founding mothers Marie Lotte Hagen en Nydia van Voorthuizen.
Samen stelden ze twee van de meest sexy boeken van het moment samen: ‘Damn Horny’ en ‘Fucking Horny’. Een diverse verzameling verhalen over seksualiteit en queerness, die zich verre houdt van de cis-mannelijke blik. Tijdens deze lezing zullen verschillende auteurs die een bijdrage hebben geleverd aan de boeken een van hun verhalen voorlezen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Gondola
Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!
Lees verder
'Alsof je geen grenzen hebt'
Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden