Queer aan Zee Meetup

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 27 mei 2023
Tijd: 16.00 - 20.00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/600467815307276/

Locatie:

Naam: Café De Prael
Straat: Esperantoplein 20
Postcode: 2518 LE
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Zaterdag 27 mei houden we weer een Queer aan Zee Meetup! Vanaf 16.00 uur vind je ons in café De Prael aan het Esperantoplein 20 in Den Haag. Spot ons binnen bij de mini pride vlaggen op de tafels, haal een drankje bij de bar en schuif gezellig aan. Welkom!


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.

Recent nieuws:

Noodtoestand in de VS

'Onze community is in gevaar. De golf van dreiging in het land veroorzaakt steeds meer haat, homofobie en transfobie, wat uiteindelijk een risico vormt voor de veiligheid van iedereen.'

Lees verder

1 op de 90

Beelden en verhalen van intersekse personen tussen de 2,5 en 81 jaar oud: Biologisch geslacht is een spectrum met oneindig veel variaties, waar veel meer bekendheid over moet komen.

Lees verder

Rainbow marketing

Timing, inlevingsvermogen, overgevoeligheden en intentie: Het uitdragen van LHBTQI+-vriendelijkheid is zo simpel nog niet. Wanneer doe je het goed (of fout)?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden