Becoming Bisexual
Omschrijving:
In samenwerking met Kirsten van Teijn
Avond in het Nederlands (NGtolk aanwezig)
In dit programma gaan we staan voor biseksualiteit de breedste zin van het woord: seksueel fluïde, panseksueel, ‘soms óók met mannen’, bischierig, pluriseksueel, ‘soms óók met vrouwen’, heteroflexibel, oftewel: Bi+.
Terwijl de stereotypering rondom biseksuelen gigantisch is, blijft deze groep vaak onzichtbaar. Bi+ personen komen bovengemiddeld vaak niet en laat uit de kast. Als we de cijfers van Bi+ Nederland mogen geloven zit er een groot gat tussen de statistieken en de geleefde werkelijkheid. Op deze avond nemen we onder de loep waar het scepticisme vandaan komt, om er direct afscheid van te nemen! Bovenal roepen we iedereen op om een beetje Bi te zijn! Of niet natuurlijk, zelf weten!
Kirsten van Teijn
In hetzelfde jaar dat Kirsten afstudeerde aan de kleinkunstopleiding won ze zowel de jury, publieks als persoonlijkheidsprijs op het Groninger Studenten Cabaretfestival. Een jaar later debuteerde ze met haar voorstelling ‘Heilloos’ die met een sterrenregen werd ontvangen door de pers. Voor haar tweede programma ontving ze De Stijgend Applaus Stipendium en uit haar derde programma werd het lied ‘Meisjes’ genomineerd voor de Annie MG Schmidtprijs. Op dit moment toert ze met (S)EXPERIMENT door het land, een voorstelling over moderne liefde en seksuele taboes. Met dit programma won ze in 2022 De VSCD Cabaretprijs ‘Neerlands Hoop’. De jury omschrijft de queerminded voorstelling als ‘opzwepend, urgent en modern’. In deze persoonlijk voorstelling slaat Kirsten een lans voor leven multiple lovers én het liefhebben van meerder genders: Vol optimisme en zelfspot neemt Kirsten je mee in haar leven met haar vriend én haar vriendin.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Levenslijnen
BredaPhoto en Pride Photo slaan de handen ineen om een ode te brengen aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in kiezen voor hun eigen weg - te zien vanaf 1 november.
Lees verder
Roze Gebaar
Queer en doof/slechthorend: Gerda vertelt ons over en het belang van verbinding, toegankelijkheid en inclusiviteit. 'En sta open voor de dovencultuur. Samen kom je er wel uit.'
Lees verder
COC's Verkiezingsdebat
De sfeer was positief, er zijn beloftes gedaan over veiligheid en gelijke rechten. Op grond van de toezeggingen gaat COC proberen om opnieuw een Regenboog Stembusakkoord met partijen te sluiten.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden