Roze Regenboog Café
Omschrijving:
Elke tweede woensdag van de maand vanaf 17:00 uur ben je welkom in het Roze Regenboog Café in Hoofddorp! Kom langs voor een gezellige borrel, leuke programmering en een lekkere maaltijd.
Roze Regenboog Café
Roze Regenboog Café is dé ontmoetingsplek voor LHBTIQ+ ouderen waar wordt gelachen, gesproken, gegeten en gedronken. Elke maand is er leuke en interessante programmering.
Goede muziek, een leuke proeverij, interessante sprekers, mooie expositie, lekker eten en een heuse ‘roze pub quiz’, alles is mogelijk. Kom gezellig een kijkje nemen, iedereen is welkom!
Dit programma wordt mede mogelijk gemaakt door Het Cultuurgebouw, Amstelring Dagbesteding, Cordaan, Gemeente Haarlemmermeer en een team van vrijwilligers. Heb je interesse om mee te helpen of heb je vragen, neem dan gerust contact op via: info@hetcultuurgebouw.nl
In augustus is het Regenboogcafé gesloten.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Levenslijnen
BredaPhoto en Pride Photo slaan de handen ineen om een ode te brengen aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in kiezen voor hun eigen weg - te zien vanaf 1 november.
Lees verder
Roze Gebaar
Queer en doof/slechthorend: Gerda vertelt ons over en het belang van verbinding, toegankelijkheid en inclusiviteit. 'En sta open voor de dovencultuur. Samen kom je er wel uit.'
Lees verder
COC's Verkiezingsdebat
De sfeer was positief, er zijn beloftes gedaan over veiligheid en gelijke rechten. Op grond van de toezeggingen gaat COC proberen om opnieuw een Regenboog Stembusakkoord met partijen te sluiten.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden