Bowlen & Meeting in de Korf
Omschrijving:
Op woensdag 11 oktober tijdens Internationale Coming Out Dag organiseren we een avond voor alle LHBTIQ+ jongeren uit Amersfoort, Leusden en omstreken in bowlingcentrum De Korf! Onder het genot van een hapje en drankje kun je andere jongeren ontmoeten. Uiteraard gaan we ook bowlen en het winnende team krijgt een leuke prijs uitgereikt door de gemeente Leusden!
Naast bowlen en elkaar ontmoeten is er ook ruimte om in gesprek te gaan of vragen te stellen aan een vrijwilliger van Keiroze of andere LHBTIQ+ organisaties die deze avond aanwezig zullen zijn.
Start: inloop vanaf 17.00 uur met broodjesmaaltijd (om 18.30 uur start het bowlen)
Eind: om ca. 20.00 uur wordt de prijs uitgereikt aan het winnende bowling team
Toegang: gratis toegang
Locatie: De Korf, De Smidse 1, 3831 NT Leusden
Kom je ook? Meld je dan aan (alleen of als team) via info@keiroze.nl onder vermelding van je naam en leeftijd.
De Bowling & Meeting avond wordt mede mogelijk gemaakt door het COC's Bob Angelo Fonds. Het Bob Angelo Fonds ondersteunt kleinschalige initiatieven die gericht zijn op de acceptatie van LHBTI's, vóór en door LHBTI's.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Samen met pensioen
'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'
Lees verder
My Circus
Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden