Bowlen & Meeting in de Korf

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 oktober 2023
Tijd: 17:00-21:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/827197489138346

Locatie:

Naam: De Korf
Straat: De Smidse 1
Postcode: 3831 NT
Plaats: Leusden
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Op woensdag 11 oktober tijdens Internationale Coming Out Dag organiseren we een avond voor alle LHBTIQ+ jongeren uit Amersfoort, Leusden en omstreken in bowlingcentrum De Korf! Onder het genot van een hapje en drankje kun je andere jongeren ontmoeten. Uiteraard gaan we ook bowlen en het winnende team krijgt een leuke prijs uitgereikt door de gemeente Leusden!


Naast bowlen en elkaar ontmoeten is er ook ruimte om in gesprek te gaan of vragen te stellen aan een vrijwilliger van Keiroze of andere LHBTIQ+ organisaties die deze avond aanwezig zullen zijn.


Start: inloop vanaf 17.00 uur met broodjesmaaltijd (om 18.30 uur start het bowlen)


Eind: om ca. 20.00 uur wordt de prijs uitgereikt aan het winnende bowling team


Toegang: gratis toegang


Locatie: De Korf, De Smidse 1, 3831 NT Leusden


Kom je ook? Meld je dan aan (alleen of als team) via info@keiroze.nl onder vermelding van je naam en leeftijd.


De Bowling & Meeting avond wordt mede mogelijk gemaakt door het COC's Bob Angelo Fonds. Het Bob Angelo Fonds ondersteunt kleinschalige initiatieven die gericht zijn op de acceptatie van LHBTI's, vóór en door LHBTI's. 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder

'Alsof je geen grenzen hebt'

Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden