Coming In Walk Arnhem
Omschrijving:
Loop mee met de Coming in Walk vanaf het Stadskantoor naar Focus.
In Arnhem is de Coming Out Dag aanleiding voor het organiseren van de 'Coming In week'. De Arnhemse regenbooggemeenschap nodigt je in deze week uit om ‘binnen te komen’. Coming Out is iedereen wel bekend, maar Coming In is net zo belangrijk. Het staat voor het proces van jezelf ontdekken in een omgeving waar je je begrepen voelt, waar je mensen kunt vinden die vergelijkbare ervaringen delen. Dat kan in een ontspannen en vrijblijvende sfeer door mee te doen aan één van de vele evenementen in onze stad, bijvoorbeeld de Coming In Walk op 11 oktober. Kijk voor het hele programma op www.cominginweek.nl
Als één van de Regenboogsteden in Nederland bouwt de gemeente Arnhem samen met haar partners continu aan de acceptatie en het versterken van LHBTIQ+ personen. Want helaas komt discriminatie van LHBTIQ+-ers nog steeds voor in onze stad en dat is onacceptabel. We zijn daar met z’n allen verantwoordelijk voor. Alleen samen kunnen we ervoor zorgen dat Arnhem een stad wordt waar iedereen zich vrij en gelijkwaardig voelt.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Mijn lesbische roman
'Een experimentele roman over het schrijven van een heel gewone lesbische liefdesroman,' noemt Velvet-uitgever Daphne de Heer het boek. En: 'briljant, vernieuwend en humoristisch.' We spraken haar.
Lees verder
Levenslijnen
BredaPhoto en Pride Photo slaan de handen ineen om een ode te brengen aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in kiezen voor hun eigen weg - te zien vanaf 1 november.
Lees verder
Roze Gebaar
Queer en doof/slechthorend: Gerda vertelt ons over en het belang van verbinding, toegankelijkheid en inclusiviteit. 'En sta open voor de dovencultuur. Samen kom je er wel uit.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden