Samen Glow lopen en hapje eten
Algemene informatie:
Geplaatst door: | |
Datum: | 18 november 2023 |
Tijd: | 18:30 |
Type: | Overige |
Website: | https://gloweindhoven.nl/ |
Locatie:
Naam: | Eindhoven centrum |
Plaats: | Eindhoven |
Provincie: | Noord-Brabant |
Land: | Nederland |

Omschrijving:
Van 11 t/m 18 november is het weer Glow festival! GLOW is een gratis te bezoeken lichtkunstfestival in de openbare ruimte van Eindhoven met zo'n 35 lichtkunste-naars uit binnen- en buitenland. De lichtkunstprojecten zijn via een wandelroute aan elkaar verbonden. De route is 5km lopen, waar we ongeveer 2 uur mee zoet zijn. Wij lopen gezellig samen vanaf 18.30 uur. We verzamelen onder de klok buiten van CS Eindhoven. Vanaf daar starten we direct de route. Van te voren gaan we samen ook nog wat eten in het centrum.
Aanmelden via: klaartjebloks@gmail.com tot 16 november.
Reacties
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Julian
Het filmdebuut van Cato Kusters, gebaseerd op het gelijknamige boek van Fleur Pierets, gaat in wereldpremière tijdens het Internationaal Filmfestival van Toronto en is vanaf november in de bioscoop te zien.
Lees verderIk mis haar zo
'Alle stukjes waren op z'n plek gevallen, dat gevoel, ken je dat? Tenminste, dat is wat ik dacht. En ik dacht dat zij dat ook zo voelde.' Tot alles veranderde: 'Het was alsof er een raam kapot sprong.'
Lees verderEmotional Motions
Door er keihard én totaal kwetsbaar in te duiken, willen de makers er naast ongemak en onvermogen ook plezier en energie in vinden. Voor zichzelf en voor iedereen die zich in hun queerlijkheid herkent.
Lees verder