Hanna Bervoets Q&A en signeersessie
Omschrijving:
Op 28 november verschijnt de nieuwe roman van Hanna Bervoets: Leer me alles wat je weet. Hanna komt 3 december naar Savannah Bay voor een korte Q & A en om haar nieuwe boek te signeren.
Leer me alles wat je weet is een diep romantische liefdesgeschiedenis, een familieroman zonder bloedverwanten en het verhaal van een tijdperk.
Hanna Bervoets komt 3 december naar Savannah Bay voor een korte Q & A en om haar nieuwe boek te signeren. Reserveer nu vast je exemplaar. Kun je er op deze datum niet bij zijn? Vermeld dan in je bestelling bij opmerkingen dat je het later komt halen/toegestuurd wilt krijgen en welke naam je in het boek wilt.
Lees hier meer over Hanna Bervoets.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Gondola
Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!
Lees verder
'Alsof je geen grenzen hebt'
Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden