Paarse Vrijdag Eemhuis
Omschrijving:
Op vrijdag 8 december is het Paarse Vrijdag, een actiedag waarop leerlingen op verschillende scholen hun steun voor queer-community kunnen laten zien door paars te dragen. Speciaal op deze dag organiseert de Bibliotheek Eemland in samenwerking met jongeren zelf én verschillende andere partijen een middag om jongeren binnen de queer-community een veilige plek en stem te geven. Natuurlijk zijn ook andere jongeren die zich betrokken voelen of geïnteresseerd zijn welkom.
Het definitieve programma volgt nog, maar hierbij alvast een greep uit het programma:
- In gesprek met Billie Leest over Queerboeken
- DJ, pannakooi en jongerenbus van CityOfA op het Eemplein
- Beautyspace: haar, nagels, henna
- Kijk queerfilms in de Keizaal van het Eemhuis
- Doe mee aan de workshop Vogue door NEOS
- Stel vragen aan interessante mensen in de Mensenbieb
- Drink gratis mocktails bij de Mocktailbar
- Maak foto’s bij de photobooth
- Neem een gratis goodiebag mee
Aanmelden is niet nodig.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden