Samen lunchen en Klootschieten
Omschrijving:
Om 12:00 uur gaan wij gezellig lunchen bij Toon Vertier (Oude Grintweg 90, 5688 MB Oirschot). Om 13:30 starten we op dezelfde locatie met klootschieten. We spelen in twee teams van max. 5 personen. De teamleden werpen om de beurt met de kloot (dit is een houten bal van ca. 500 gram). Vanaf de plaats waar de kloot blijft liggen werpt de volgende enz. Het is de bedoeling in zo weinig mogelijk worpen de punten te behalen. Deze activiteit duurt ca. 1,5 uur en kost €4,50 p.p.
Aanmelden bij: Klaartje Bloks via klaartjebloks@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Roze Woensdag 2025
Een feest voor iedereen: verwacht een kleurrijk en inclusief programma tijdens Roze Woensdag, onderdeel van de Nijmeegse Vierdaagsefeesten. Op woensdag 16 juli staat de LHBTIQ+ gemeenschap centraal.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden