FemTopia 2024
Omschrijving:
FemTopia keert voor de derde keer terug naar Pakhuis de Zwijger op Internationale Vrouwendag! FemTopia is het uitgelezen moment om gezamenlijk het werk van talloze feministische organisaties en individuen op het gebied van gelijke kansen te vernieuwen en te vieren.
Wij zijn er sterk van overtuigd dat verandering voortkomt uit samenwerking, omdat zelfs de meest indrukwekkende monoloog niet op kan tegen een oprecht gesprek. Laten we in dat licht niet vergeten hoezeer we elkaar nodig hebben en laten we genieten van de bijzondere momenten van samenzijn.
Tijdens deze editie van FemTopia willen wij in het bijzonder stilstaan bij het thema solidariteit. Daarom roepen we iedereen op om samen te komen: familie, vrienden, collega’s, partners, zelfs buren! Laten we samen optredens bijwonen, levendige gesprekken voeren, deelnemen aan workshops en nog veel meer om de solidariteit te versterken. Want als vrouwen* staan we samen sterker! We kijken uit naar je aanwezigheid.
[‘Vrouw(en)*’ is hier gebruikt als verzamelterm voor alle vrouwen en genderdiverse personen.]
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.
Lees verder
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden