Queer Crafting Circle
Omschrijving:
Join the crafting circle in Bar Buka, please bring your own crafts.
All crafting is welcome - knitting, crochet, embroidery, quilting, origami, scrapbooking, etc. Whatever you like to make, bring it along. If you'd like to learn some kind of craft that could be possible as well. There will always be someone at the meetup who can help you learn to knit and/or crochet.
Location is Bar Buka Amsterdam, your host is Rose.
More info via Instagram @queercraftcircleamsterdam
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
De Lesbische Leesclub
'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'
Lees verder
Het Rozenkoor
Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.
Lees verder
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden