Poink vrouwenborrel in Arnhem
Omschrijving:
Kom gezellig borrelen! Deze gezellige en laagdrempelige borrel is een leuke manier om nieuwe vrouwen te ontmoeten. We creëren een warme en gastvrije sfeer waarin je jezelf kunt zijn. Voor elke vrouw-die-van-vrouwen-houdt.
Kosten: gratis, drankjes voor eigen rekening
Aanmelden is niet nodig!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.
Lees verder
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden