Queer Boekenclub
Omschrijving:
Samen met de Kulak Boekenclub gaan we aan de slag met One Last Stop van Casey McQuiston. Dit geweldige boek is een aanrader voor elke queer reader, maar het is nog beter als je het kan bespreken met een geweldige groep mensen! Schrijf je nog snel in en kom zeker langs.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Pride The Hague
Een bomvol programma van culturele, maatschappelijke en sportieve activiteiten en natuurlijk één groot feest der diversiteit! Met de Pride Walk op 17 mei als kroonjuweel van Pride The Hague.
Lees verder
De Lesbische Leesclub
'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'
Lees verder
Het Rozenkoor
Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden