Zij ontmoet Haar
Omschrijving:
Maandelijks organiseer ik ontmoetingsavonden voor lesbische vrouwen in Bar Ö in Venlo (met het OV gemakkelijk te bereiken). Ik wil het laagdrempelig houden en mijn doel is om iets op te zetten voor ons vrouwen. Voor verbinding, nieuwe vriendschappen, interessante gesprekken, leuke activiteiten of gewoon een gezellige avond uit.
Stuur mij gerust een bericht of zoek ons op via Instagram of Facebook. Voel je welkom!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden