Een avond met Alejandra Ortiz
Omschrijving:
Ervaar een intieme avond met Alejandra Ortiz, schrijfster van het boek ‘De waarheid zal me bevrijden’. Ortiz zal spreken over haar vlucht als transvrouw uit Mexico naar Nederland. Dit evenement, georganiseerd in samenwerking met Bibliotheek Gouda en gemodereerd door Skye Grant, belicht belangrijke thema’s van identiteit, activisme en ergens thuis zijn.
Datum: 16 oktober
Locatie: De Chocoladefabriek, Klein Amerika 20
Aanvang: 19.30 uur
Toegang is gratis en aanmelden is niet nodig.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hete Kerst
Ellen ten Damme combineert - samen met haar band - tropische klanken met winterse liedjes in deze kerstshow (win kaartjes!) en ook de Clubtour 2026 is in de maak. We spreken haar!
Lees verder
The Growing Wall of Love
'Als ik dat als kind had geweten, was ik zóveel blijer geweest. Dan had ik gedacht: even die rottijd uitzitten, maar later komt het goed. Daarom is zichtbaarheid zo belangrijk.' We spreken Jarko!
Lees verder
Elke dag uit de kast
'Waar is jouw andere mama?', vroeg mijn dochter aan hem. Het iets oudere jongetje reageerde heel begripvol en zei ontzettend lief met een meelevende blik op zijn gezicht: 'Oh, ik heb maar één mama.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden