Bi+ gespreksgroep thema labels, gedrag & verlangens
Omschrijving:
Deze bi+ gespreksgroep is voor iedereen die op meer dan één gender valt en daarover in gesprek wil met gelijkgestemden. Aan de hand van een thema wordt een groepsgesprek gevoerd. We wisselen ervaringen uit, vinden (h)erkenning bij elkaar, zoeken samen, vinden samen, zoeken opnieuw en vieren samen onze bi+ gevoelens.
Thema: labels, gedrag en verlangens
Moet ik aan bepaalde criteria voldoen om een bepaald label (bi, pan, queer) te mogen gebruiken? Mag ik ook hetero zijn en met iemand van gelijk geslacht (willen) zoenen? Of is daar dan weer een andere naam voor? En moet ik die dan gebruiken ook al voelt dat niet passend? En wat nou als ik alleen maar verlang naar seks met iemand van een bepaald gender, maar daar nooit iets mee zou willen doen?
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Overal bi+
Waar vertel je wel of niet over je bi+ zijn? Hoe ga je om met vervelende opmerkingen en hoe kan je er voor zorgen dat er ruimte is voor je bi+ zijn? Dit en meer tijdens de Bi+ Dag 2025.
Lees verder
Pride The Hague
Een bomvol programma van culturele, maatschappelijke en sportieve activiteiten en natuurlijk één groot feest der diversiteit! Met de Pride Walk op 17 mei als kroonjuweel van Pride The Hague.
Lees verder
De Lesbische Leesclub
'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden