Bi+ gespreksgroep thema bi+ leven

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 3 april 2025
Tijd: 19:30
Type: Overige
Website: https://www.mede-mens.com/bi-gespreksgroep.html

Locatie:

Naam: Praktijk Medemens
Straat: Staddijk 41
Postcode: 6537 TW
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Deze bi+ gespreksgroep is voor iedereen die op meer dan één gender valt en daarover in gesprek wil met gelijkgestemden. Aan de hand van een thema wordt een groepsgesprek gevoerd. We wisselen ervaringen uit, vinden (h)erkenning bij elkaar, zoeken samen, vinden samen, zoeken opnieuw en vieren samen onze bi+ gevoelens. 


Thema: bi+ leven


Hoe doe je dat eigenlijk, bi+ zijn? Moet je je relatie erop inrichten? Hoe kan je in een monogame relatie je bi+ zijn een plek geven? En als bi+ single, waar heb je dan behoefte aan? Heb je behoefte aan een gemeenschap/gelijkgestemden? Of is gewoon zeggen of voor jezelf weten dat je bi+ bent voldoende? En zo niet, wat mis je dan en waar kan je dat vinden?


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder

'Alsof je geen grenzen hebt'

Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden