Nieuwjaarsborrel @ Grand Café Central
Omschrijving:
Op 24 januari is het weer tijd voor onze jaarlijkse nieuwjaarsborrel! Iedereen is van harte welkom in de tapkamer van Grand Café Central, aan de Markt in Gouda. We kijken uit naar een avond waarin we onder het genot van een drankje kunnen terugkijken op het afgelopen jaar, en een toast kunnen uitbrengen op het jaar dat voor ons ligt. We hopen vele van jullie daar te mogen ontmoeten!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Gondola
Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!
Lees verder
'Alsof je geen grenzen hebt'
Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden