I van Intersekse - tentoonstelling

In de tentoonstelling De i van intersekse wil IHLIA in samenwerking met het NNID persoonlijke verhalen van intersekse personen vertellen.


Uit het oral historyproject Seksediversiteit in Nederland en Vlaanderen van het NNID, Nederlandse organisatie voor seksediversiteit, zijn verschillende korte videofragmenten in de tentoonstelling te bekijken. In deze videofragmenten vertellen tien verschillende mensen over hun ervaringen met seksediversiteit en hoe de maatschappij omgaat met deze diversiteit.


Te zien t/m 16 februari 2025.


 


Algemene informatie:

Datum: 20 januari 2025
Tijd: 08:00-22:00
Website: https://ihlia.nl/programma/agenda/

Locatie:

Naam: IHLIA LGBT Heritage
Straat: Oosterdokskade 143
Postcode: 1011 DL
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Acceptatie neemt af

Schrikbare ontwikkeling: jongeren staan minder positief tegenover homoseksualiteit dan vier jaar geleden. COC Nederland roept de regering en scholen op om direct in actie te komen.

Lees verder

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden