Zij ontmoet Haar
Omschrijving:
De super gezellige borrelavond voor gelijkgestemde vrouwen.
Je bent welkom voor een praatje en een drankje. We vinden het belangrijk om respect te hebben voor een ieder die er is. We bieden een luisterend oor naar iedereen die dat nodig heeft, maar kunnen ook lachen om de gekste dingen.
Tijdens de avond spreken we ook andere activiteiten af.
Kom jij ook?
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2025
Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!
Lees verder
Nachtdieren
Raven van Dorst in de Verenigde Staten: 'Met alle ontwikkelingen van de afgelopen tijd in het achterhoofd, ben ik benieuwd wie daar 's nachts niet kan of wil slapen in het beloofde land…'
Lees verder
Twijfel over trouw
We zijn beiden getrouwd, onze partners weten (waarschijnlijk) van niets. We willen beiden scheiden. Maar als we ontrouw aan onze huidige partners zijn, zullen we dan wel trouw zijn samen?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden