Wandeling - 10,5 km Mesch
Omschrijving:
Wandeling 9 februari 10,5 km Mesch
Deze wandeling met hellingen gaat over veld- en holle wegen dwars door de prachtige Voerstreek. Onderweg passeren we 5 kapelletjes. Ook passeren we de gehuchten Ketten, Vitchen en een balkonpad met schitterend uitzicht. In ’s Gravenvoeren kunnnen we pauzeren bij café de Wandelaar of Afspanning De Swaen. Het is wandeling 288 uit wandelgids Zuid Limburg
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop september 2025
Halverwege de maand begint de energie te verschuiven. Passen die nieuwe ontwikkelingen wel echt bij jou? Vergeet niet dat de keuzes die jij maakt ook voor haar consequenties zullen hebben.
Lees verder
Wij doen het ook
'Als ik op een niet-functionele manier werd aangeraakt, zorgde dit voor een paniekreactie, waardoor ik niet kon genieten van aanrakingen, waar ik wél behoefte aan had.' Luka wil het taboe doorbreken.
Lees verder
Haus of fibre
Een huis vol verhalen van verzet, verlies, verbondenheid en liefde – met draad opgebouwd door en voor de queer gemeenschap. Wees welkom – voel je thuis in TextielMuseum Tilburg.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden