GenderBenderBoekenClub

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 8 maart 2025
Tijd: 19:00-20:00
Type: Overige
Website: https://www.eventbrite.com/e/genderbenderboekenclub-tickets-1236546456739

Locatie:

Naam: Savannah Bay
Straat: Telingstraat 13
Postcode: 3512 GV
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Trans Magazine bespreekt de komische, autobiografische manga X-gender van Asuka Miyazaki tijdens de derde GenderBenderBoekenClub!


X-gender van Asuka Miyazaki is een komische, autobiografische manga over op zoek gaan naar de liefde als X-genderpersoon in Japan (X-gender is een non-binaire identiteit). Asuka heeft op 33-jarige leeftijd ontdekt dat die van vrouwen houdt! Oké, hoe nu verder?! Spicy films zijn leuk om te kijken, maar echte seks is eigenlijk minder aantrekkelijk. Zou een penis dat beter of slechter maken? Menstruaties zijn al helemaal kut, en seks betekent meer vocht van meer mensen! Help! Deze manga beschrijft Asuka's gevoelens over hun lichaam, hun relaties en de leuke (en soms vreselijke) ervaring van een zoektocht naar jezelf.


Kortom een boek dat je wil bespreken bij de leukste GenderBenderBoekenClub van Trans Magazine bij Boekenwinkel Savannah Bay in Utrecht!


Is het voor jou niet mogelijk om de deelname-kosten te betalen? Mail dan naar info@transmagazine.nl


Cis-mensen zijn welkom bij deze leesclub, maar zijn niet de hoofdpersonen in dit verhaal. We delen onze voornaamwoorden aan het begin van de meeting en respecteren deze.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder

'Alsof je geen grenzen hebt'

Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden