Bi+ gespreksgroep thema twijfel

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 5 juni 2025
Tijd: 19:30
Type: Overige
Website: https://www.mede-mens.com/bi-gespreksgroep.html

Locatie:

Naam: Praktijk Medemens
Straat: Staddijk 41
Postcode: 6537 TW
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Deze bi+ gespreksgroep is voor iedereen die op meer dan één gender valt en daarover in gesprek wil met gelijkgestemden. Aan de hand van een thema wordt een groepsgesprek gevoerd. We wisselen ervaringen uit, vinden (h)erkenning bij elkaar, zoeken samen, vinden samen, zoeken opnieuw en vieren samen onze bi+ gevoelens. 

Bij de bi+ gespreksgroep is iedereen welkom die op meer dan één gender valt of daarover twijfelt. Het maakt niet uit of je er wel of niet open over bent, of je je geaardheid een naam geeft of niet, en zo ja, welke dan. Of je veel of weinig ervaringen hebt op dit gebied, of je op dit moment een (of meer) relatie(s) hebt of single bent en wat je gender, levensovertuiging, religie of leeftijd is. De wens om erover uit te wisselen is voldoende. 


Thema twijfel


Val ik meer op één gender of meer op een ander gender? Voel ik dat eigenlijk wel echt zo? Heb ik wel genoeg bi+ ervaring om mijn gevoelens serieus te nemen? Mag ik hier eigenlijk wel over twijfelen, of betekent dat dat ik blijkbaar niet bi+ ben?


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Wintersprookje

Queer sprookje voor iedereen vanaf 6 jaar: 'In onze versie van Shakespeare's The Winter's Tale hebben we de rollen enigszins aangepast: prinses Fleurizan wordt smoorverliefd op de knappe Perdita.'

Lees verder

Paarse Vrijdag 2025

Solidariteit staat centraal op 12 december: dan zetten scholieren, docenten en leerkrachten zich met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder

Een hoop

Claudia de Breij lanceert nieuw album: 'Mijn heldinnen van nu, Chappell, Taylor en Beyoncé inspireren me minstens zoals mijn oude helden Ramses, Herman en Paul. Het vertalen van hun teksten was heerlijk.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden