Antwerpen Pride
Omschrijving:
Het grote festivalterrein is dit jaar weer aan de Cockerillkaai op het Zuid langs de rivier. Dit wordt de officiële en centrale party hub van Antwerp Pride voor het Love United Festival op zaterdag en het Closing Festival op zondag.
En hebben we zaterdag een feestje gepland? In Antwerpen zeggen we: 'Amai nog nie!' Twee podia nodigen je uit om je beste moves te laten zien en om te feesten tot middernacht.
Je bent welkom vanaf 15.00 uur en het mooiste van alles is: de toegang is helemaal gratis!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
School voelt onveilig
LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.
Lees verder
Ik ben ze zat...
De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.
Lees verder
HubClub'26
Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden