Speeddaten vrouw-vrouw 30-45 jaar in Utrecht
Omschrijving:
Tijdens deze vrouw-vrouw speeddate bij The 5th in centrum Utrecht heb je ongeveer 20 dates. Iedere ronde ga je in gesprek met degene tegenover je, totdat na 4 minuten de bel klinkt. Dan schuiven alle singles een tafeltje door. Zo heb je iedere paar minuten een andere gesprekspartner tegenover je.
Na elk gesprek vul je op je dateformulier in of je verder met de ander in contact wilt komen: ja of nee?
Binnen een dag na de speeddate ontvang je van ons een e-mail met de voornaam en het e-mailadres van de singles met wie je een match hebt.
Was er geen enkele deelnemer met wie je verder in contact zou willen komen? Dan krijg je je volgende speeddate gratis!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roffa Mon Amour
De 13e editie van het Rotterdamse openluchtfilmfestival neemt je mee op een reis door werelden die vaak buiten beeld blijven. Win kaartjes voor de een van de films die je ziet tijdens de Queer Weekender!
Lees verder
Queer vluchtelingen in NL
Het gaat vaak mis in de eerste gesprekken. 'Daar zit het meest authentieke verhaal. Een vluchteling kan zich onveilig voelen, vertelt misschien dan pas voor het eerst diens verhaal. De IND moet zich daar bewust van zijn.'
Lees verder
Bite Me
Met haar nieuwe album laat Reneé Rapp niet alleen haar muzikale talent horen, maar neemt ze ook haar plek in als trotse queer artiest die haar eigen verhaal durft te vertellen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden